Kurumsal Web Site

Yenilikçi tasarımlar ve hizmetler ile tüketici ihtiyaçlarına risk almak pahasına cevap vermek, profesyonellik örneği sergilemek ve evrensel olarak Web Tasarım sektöründe öncü olmaktır.

Kurumsal bir web sitesi bir işin reklam yüzünden daha fazlasıdır. Bir firmanın, müşteri veya ziyaretçi üzerinde bıraktığı izlenimdir. Bu bağlamda belirli bir endüstriyi veya temsil edilen pazarı siteye görsel tasarım olarak iyi aktarabilmek oldukça önemli hale gelmektedir. Ares Yazılım olarak web tasarım başlığı altında çeşitli kurum ve kuruluşlara sektörlerine tönelik yenilikçi ve kaliteli çözüm önerileri sunmaktayız. Siteler sadece tasarım ile sınırlı kalmayıp, yapıldığı kurum veya kuruluşun alanında bilgi sahibi kişiler tarafından kritize edilip en uygun halde sunulmaktadır. Geliştirme süreci kolay ancak kapsamlı ve şirketiniz için en uygun çözümleri içinde barındırmaktadır. Web tasarım fiyatları için iletişim sekmesindeki kanallardan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Diğer Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Yeni işletmelerin, girişimcilerin parekende satışları için web sitesi tasarlıyoruz. E-Ticaret sitelerinde önemli unsurlardan ilki site ve ödeme güvenliğidir. Ödeme güvenliği için iyi bir ödeme sayfası tasarımına ve yazılımına ihtiyaç duyulmaktadır. Ödeme sayfası, adım adım ödeme işlemi sırasında müşteriye gösterilen e-ticaret web sitesi sayfalarından oluşan bütüne veya sadece bir sekmeye verilen addır. Ödeme sayfaları iki türde olmaktadır. Bunlardan biri tek sayfalık ödeme iken diğeri de çok sayfalı ödemedir. Bu alan sektörde güveniliri web tasarımı ve kodlama yapmakta olan Ares Yazılım; web tasarım fiyatları istekleriniz ve işin kalitesine paralel olan oranlardadır. Ayrıca isteğinize göre mobil veya başka spesifik tasarımlarımlar mevcuttur.

Seo Analistik

SEO’da ölçüm, başarı için oldukça kritiktir. Sıralamalar, yönlendirmeler, bağlantılar ve daha fazlasıyla ilgili veriler söz konusu olduğunda analiz ve raporlamanın içeriğini ve çıktılarını bilmek önem arz eder. Çünkü bulgularınız daha etkili bir stratejinin ilerlemesine yardımcı olabilir. Sitelerinizin üst sıralarda bulunması ve hit sayısının artması için en az içerik kadar önemli unsur SEO dur. Sitenizin başarıyı sağlamasına engel olan veya sitenizin görünürlüğünün artması için gerekli olan detayları bu hizmet ile sağlayabilirsiniz. Bu konuda detaylı, kalitelli ve aynı zamanda fiyatları makul hizmetleri sunmaktayız. Ares Yazılım SEO analyticshakkında detaylı bilgi ve kaliteli hizmeti sizler için sağlamaktadır.İletişim sekmesinden ulaşabileceğiniz sayfadan irtibat kurabilir Seo Analytics dışındaki hizmetlerimize de göz gezdirebiirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin gibi sosyal medya platformlarında yayınlanan içerikleri oluşturma, zamanlama, analiz etme ve bunlarla etkileşim kurma bütünün yapılmasına denilmektedir . Sosyal medya yönetimi hizmeti; yeni müşterilere çevrimiçi olarak ulaşmak veya itibarlarını geliştirmek ve korumak için, bir marka, kişi veya işletme tarafından kullanılabilen bir hizmettir. Sosyal medya yönetim hizmeti, içeriği yayınlayarak uzun vadeli pazarlama hedeflerine nasıl ulaşılacağına ilişkin strateji geliştirmeye, müşteri yorumlarına yanıt vermekten sosyal medya faaliyetlerini yönetmeyi, tecrübe ve birikim ile gerçekleştirmekte ve bununla birlikte, kendi stratejinizi kontrol etmenizi sağlayan sosyal medya yönetim araçlarını da sunmaktadır.Bunun gibi kapsamlı bir hizmeti sizlere sunan Ares Yazılım ’a stedeki iletişim kanallarından ulaşarak daha detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

İnternetin hayatımıza doğrudan girdiği son senelerde birçok kökeni eskiye dayanan firma da bu ortamda varlık göstermeye çalışıyor. E-ticaret sitelerinin revaçta olması ve internet ekonomisinin büyük bir parçasına sahip olması nedeni ile firmalar web tasarım için e-ticaret içeren istekler ile tasarım ve yazılım şirketleri ile kontakt kuruyor. Bu tip site ve özellikleri bünyesinde bulunduran veya bulunduracak firmalar için sanal kimlik yaratmak oldukça önemli bir durum halini alıyor. Bu durumların farkında olarak adımlarınız atmanız halinde evrensel bir firma olma yoluna girebilirsiniz. Kurumsl kimlik oluşturma hizmetinde dikkat edilen ilk şey sadeliktir. Kaliteli bir izlenim için sadelik oldukça önemlidir. Diğer dikkat edilmesi gereken şey ise kurumsal kimliğin, ait olduğu kurumun adeta aynası olması ve iyi yansıtmasıdır. Ares Yazılım kurumsal kimlik oluşturma konusunda en iyi hizmeti kurum ve kuruluşlara itina ile sağlamaktadır.

Özel yazılımlar

Özel yazılımlar her kod bilen kişi veya kendine yazılımcı diyen kişi tarafından yapılamamaktadır. Bu iş için yeterli bilgi birikimine sahip olmak oldukça önemlidir. Aynı zamanda işte önemli olan diğer durum ise müşteriyi yeterince anlayabilmektir.Web tasarım ve kodlama alanında uzman ve tecrübe sahibi ekibimiz ile arzu ve istekleriniz doğrultusunda size özel yazılımlar yapabilmekteyiz. Piyasa standartlarının çok üzerindeki müşteri koordinasyonumuz ile beraber sizlere tam istediğiniz yazılımı yapma gayretindeyiz. Fiyatlarımız istek ve yazılımın yapılma süreci dahil edilerek hesaplanmaktadır, kalitesi paralelinde makul düzeyde sizlere sunulur.Hesaplama sonucu oluşan fiyatı size sunduğumuz ödeme yolları ile herhangi bir seçeneğe bağlı kalmadan bir çok yol ile gerçekleştirebilirsiniz.