E-Ticaret Sitesi

Client
HOP Investments
Location
Philadelphia, United States
Date
23/12/2021
Website
HOP_Investments.com
E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Yeni işletmelerin, girişimcilerin parekende satışları için web sitesi tasarlıyoruz. E-Ticaret sitelerinde önemli unsurlardan ilki site ve ödeme güvenliğidir. Ödeme güvenliği için iyi bir ödeme sayfası tasarımına ve yazılımına ihtiyaç duyulmaktadır. Ödeme sayfası, adım adım ödeme işlemi sırasında müşteriye gösterilen e-ticaret web sitesi sayfalarından oluşan bütüne veya sadece bir sekmeye verilen addır. Ödeme sayfaları iki türde olmaktadır. Bunlardan biri tek sayfalık ödeme iken diğeri de çok sayfalı ödemedir. Bu alan sektörde güveniliri web tasarımı ve kodlama yapmakta olan Ares Yazılım; web tasarım fiyatları istekleriniz ve işin kalitesine paralel olan oranlardadır. Ayrıca isteğinize göre mobil veya başka spesifik tasarımlarımlar mevcuttur

Concept

Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and mortar functional solutions.

– Efficiently unleash cross-media informatio
– Quickly maximize timely deliverables
– Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions

Company Values & The Relationship

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service through sustainable potentialities. Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains.

Envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals after maintainable products.

Previous Post Support Function